پیام تبریک شهردار سفیدشهر به مناسبت روز جهانی کار و کارگر - پورتال اطلاع رسانی شهرداری سفیدشهر
پیام تبریک شهردار سفیدشهر به مناسبت روز جهانی کار و کارگر

به گزارش روابط عمومی شهرداری ، مهندس مهدی قنائی مقدم شهردار سفیدشهر بمناسبت یازدهم اردیبهشت ماه روز کارگر پیامی به این شرح صادر کردند ، متن پیام:

کار و تلاش در فرهنگ بشری به عنوان جوهره‌ اصلیِ و مایه‌ قوام زندگی بشر و در فرهنگ دینی، عامل سعادت و رستگاری حيات دنيوي و اخروي و يك امر مقدس همواره مورد تكريم و احترام بوده است. 

دين اسلام به عنوان ارائه گر عالي ترين تصوير سازندگي و تحول، قداست كار و مجاهدت را تا مرتبه اعلاي شهادت و جهاد در راه خدا اعتلا بخشيده است. 

در اين فرهنگ متعالي رمز پيشرفت و توسعه پايدار و تأمين سلامت فكري و پويايي جامعه در گرو بها دادن به كار و تلاش و بكار گيري استعدادها و انديشه هاي خلاق و سرشار از نبوغ نهفته در سرمايه هاي انساني ساعي و كارآمد بوده و كارگر به عنوان قشر شريف و نيروي محركه چرخه اقتصاد كشور، نقش آفريني مي كند.

روز جهاني كار و كارگر فرصت مغتنمي براي تكريم و نكوداشت مقام رفيع كار و مجاهدت و قدرداني شايسته از خدمات صادقانه و بي دريغ كارگران شريف، مؤمن و صبور ايران اسلامي است.

بدین وسیله روزجهانی کار و کارگر را به کارگران متعهد و پرتلاش شهرداری سفیدشهر تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای همه عزیزان کارگر آرزوی موفقیت و بهروزی می نماییم.

مهندس مهدی قنائی مقدم
 شهردار سفیدشهر


نظرات


ارسال نظر


سوال تصادفی 12 + 14 =

آمار بازدید