پيام مقام معظم رهبري در پي اهانت نفرت‌انگيز دشمنان اسلام به ساحت نوراني پيامبر اعظم صلوات‌الله‌عليه‌وآله - پورتال اطلاع رسانی شهرداری سفیدشهر

در پي اهانت نفرت‌انگيز دشمنان اسلام به ساحت نوراني پيامبر اعظم صلّي‌الله‌عليه‌وآله‌و‌سلّم، حضرت آيت‌الله‌خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي در پيامي به ملت ايران و امت بزرگ اسلام، پشت صحنه‌ي اين حركت شرارت‌بار را سياست‌هاي خصمانه‌ي صهيونيسم، آمريكا و ديگر سران استكبار جهاني خواندند. ايشان با تشريح دلايل كينه‌ورزي صهيونيست‌ها نسبت به اسلام و قرآن، تأكيد كردند: سياستمداران آمريكا اگر در ادعاي دخالت‌نداشتن خود صادقند، بايد عاملان اين جنايت شنيع و پشتيبانان مالي آن را ...


در پي اهانت نفرت‌انگيز دشمنان اسلام به ساحت نوراني پيامبر اعظم صلّي‌الله‌عليه‌وآله‌و‌سلّم، حضرت آيت‌الله‌خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي در پيامي به ملت ايران و امت بزرگ اسلام، پشت صحنه‌ي اين حركت شرارت‌بار را سياست‌هاي خصمانه‌ي صهيونيسم، آمريكا و ديگر سران استكبار جهاني خواندند. ايشان با تشريح دلايل كينه‌ورزي صهيونيست‌ها نسبت به اسلام و قرآن، تأكيد كردند: سياستمداران آمريكا اگر در ادعاي دخالت‌نداشتن خود صادقند، بايد عاملان اين جنايت شنيع و پشتيبانان مالي آن را كه دل ملت‌هاي مسلمان را به درد آورده‌اند، به مجازات متناسب با اين جرم بزرگ برسانند.
متن پيام رهبر معظم انقلاب اسلامي به اين شرح است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحيم
قال الله العزيز الحكيم: يُريدونَ لِيُطفِئوا نورَ اللهِ بِأفواهِهِم و اللهُ مُتِمُّ نورِه وَ لو كَرِهَ الكافِرون(1)
ملت عزيز ايران؛ امت بزرگ اسلام
دست پليد دشمنان اسلام بار ديگر با اهانت به پيامبر اعظم صلّي‌الله‌عليه‌و‌آله‌و‌سلّم كينه‌ي عميق خود را آشكار ساخت و با اقدامي جنون‌آميز و نفرت‌انگيز، خشم مجموعه‌هاي خبيث صهيونيستي را از تلألؤ روزافزون اسلام و قرآن در جهان كنوني نشان داد. در روسياهي عاملان اين جنايت و گناه بزرگ، همين بس كه مقدس‌ترين و نوراني‌ترين چهره‌ ميان مقدسات عالم را آماج ياوه‌هاي مشمئزكننده‌ي خويش ساخته‌اند.
پشت صحنه‌ي اين حركت شرارت‌بار، سياست‌هاي خصمانه‌ي صهيونيسم و امريكا و ديگر سران استكبار جهاني است كه به خيال باطل خود مي‌خواهند مقدسات اسلامي را در چشم نسل‌هاي جوان در دنياي اسلام از جايگاه رفيع خود فروافكنده و احساسات ديني آنان را خاموش كنند. اگر از حلقه‌هاي قبلي اين زنجيره‌ي پليد، يعني سلمان رشدي و كاريكاتوريست دانماركي و كشيش‌هاي امريكايي آتش‌زننده‌ي قرآن حمايت نمي‌كردند و ده‌ها فيلم ضد اسلام را در بنگاه‌هاي وابسته به سرمايه‌داران صهيونيست سفارش نمي‌دادند، امروز كار به اين گناه عظيم و غير قابل بخشش نمي‌رسيد.
متهم اول در اين جنايت، صهيونيسم و دولت امريكا است. سياستمداران امريكا اگر در ادعاي دخالت نداشتن خود صادقند، بايد عاملان اين جنايت شنيع و پشتيبانان مالي آن را كه دل ملت‌هاي مسلمان را به درد آورده‌اند، به مجازات متناسب با اين جرم بزرگ برسانند.
برادران و خواهران مسلمان در سراسر جهان نيز بدانند كه اين حركات مذبوحانه‌ي دشمنان در برابر
بيداري اسلامي، نشانه‌ي عظمت و اهميت اين خيزش و مبشّر رشد روزافزون آن است. و الله غالبٌ علي أمرِهِ(2).

سيد علي خامنه‌اي
23/شهريور/1391

1) سوره‌ي مباركه‌ي صف، آيه‌ي 8؛ مي‌‌خواهند كه نور خدا را با دهان‌هايشان خاموش كنند، و حال آن‌كه خدا تمام‌‌كننده‌ي نور خويش است، هر چند كه كافران خوش نداشته باشند.
2) سوره‌ي مباركه‌ي يوسف، بخشي از  آيه‌ي 21، و خداوند بر كار خويش چيره است.

نظرات


ارسال نظر


سوال تصادفی 8 + 7 =

آمار بازدید