مسئول کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر خبر داد ... - پورتال اطلاع رسانی شهرداری سفیدشهر
مسئول کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر خبر داد

آغاز عملیات اجرایی فاز دو باغ بانوان سفیدشهر


 فاطمه کرمانی در گفتگو با اینجانصرآباد از آغاز عملیات اجرایی فاز دو مجموعه فرهنگی، ورزشی و تفریحی باغ بانوان خبر داد و گفت: با مصوبه شورای اسلامی و تلاش شهردار محترم جناب مهندس محمدپور، اجرای فاز دو مجموعه مذکور در دستور کار واحد عمران شهرداری قرار گرفت.

 کرمانی افزود : فاز اول این پروژه با اجرای زیرسازی و نصب دیواره های بتنی پیش ساخته صورت گرفت. فاز دوم نیز شامل احداث پیست دوچرخه سواری و ساخت آمفی تئاتر روباز می باشد.

مسئول کمیته بانوان شورای سفیدشهر جدولگذاری و بلوک فرش جهت مسیر پیاده روی و محوطه سازی به منظور اجرای فضای سبز را از دیگر بخش های فاز دو باغ بانوان برشمرد و اظهار داشت : اعتبار پیش بینی شده جهت این مرحله از پروژه ، بالغ بر پنج میلیارد ریال می باشد.

 وی یکی از مهم ترین اقدامات شورای اسلامی و شهرداری در زمینه احداث باغ بانوان را پیگیری و جذب اعتبار جهت اجرای لوله گذاری و انتقال آب  و گاز به مجموعه دانست و گفت: بحمدالله با مساعدت نماینده محترم مجلس و شرکت های آبفا و گاز سفیدشهر ، کاشان و آران و بیدگل تأمین اعتبار لازم صورت گرفته و در آینده نزدیک شاهد اجرا و لوله گذاری خواهیم بود.

کرمانی در پایان ابراز امیدواری کرد با اجرای فاز دو پروژه شاهد بهره برداری اولیه و استفاده شهروندان بویژه بانوان و دختران سفیدشهری و منطقه از این مجموعه فرهنگی تفریحی باشیم.


نظرات


ارسال نظر


سوال تصادفی 12 + 7 =