عملیات اجرایی ساخت اداره آبفای سفیدشهر آغاز شد - پورتال اطلاع رسانی شهرداری سفیدشهر
عملیات اجرایی ساخت اداره آبفای سفیدشهر آغاز شد

در آیینی با حضور امام جمعه ، شهردار و اعضای شورای اسلامی ، مدیر عامل آبفای کاشان و جمعی از مسئولین محلی و شهرستان آران و بیدگل ، کلنگ احداث ساختمان آبفای سفیدشهر به زمین زده شد . 

به گزارش روابط عمومی شهرداری ، در این مراسم مهندس اسدی مدیر عامل شرکت آبفای کاشان گفت : اداره آبفای سفیدشهر در زمینی به مساحت 600 مترمربع ، در دو طبقه وبا زیربنای 380متر مربع احداث می شود . 
محمد رضا اسدی افزود : برای ساخت این ساختمان 400 میلیون تومان اعتبار مورد نیاز است ، که پیش بینی می شود در صورت تامین اعتبار ، طی مدت دو سال تکمیل و به بهره برداری برسد .
محمدرضا اسدی با بیان اینکه کشور ما و خصوصا منطقه کاشان و آران و بیدگل ، به جهت استقرار در کمربند خشک جغرافیایی ، در زمره مناطق کم باران کشور می باشند و شاخص های بحران آب در آن به مراتب نا مطلوب تر از متوسط کشور است . وبه ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب در این منطقه اشاره کرد و افزود : همه باید برای ادامه حیات منطقه در مصرف این منبع حیاتی تلاش کنند . 
اسدی خاطر نشان کرد : خوشبختانه با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و توجه همشهریان  به مصرف بهینه آب ، مصرف سرانه مشترکین در این شهر نسبت به سایر شهرها پایین تر ولی در مقایسه با متوسط جهانی بالاتر است که امیدواریم با کاهش مصارف غیر ضروری و صرفه جویی از سوی مشترکین میزان مصرف آب باز هم کاهش داشته است . اسدی در ادامه ساخت اداره مستقل آبفای شهری سفیدشهر را گامی در جهت رفع مشکلات این منطقه دانست و گفت : با توجه به دوری شهر سفیدشهر از آبفای کاشان ، امیدواریم با بهره برداری از این طرح تا حدودی مشکلات مراجعات مردمی این شهر برطرف گردد.


نظرات


ارسال نظر


سوال تصادفی 1 + 6 =

آمار بازدید