عطر افشانی و غباررویی قبور مطهر شهدای سفیدشهر - پورتال اطلاع رسانی شهرداری سفیدشهر
عطر افشانی و غباررویی قبور مطهر شهدای سفیدشهر

به گزارش روابط عمومی شهرداری سفیدشهر ، همزمان با هفته قوه قضائیه ، حجت الاسلام عباس نصیری امام جمعه محترم منطقه سفیددشت و مسئولان قضایی واجرایی شهرستان ، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ، فرمانده کلانتری ، سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی با حضور در گلزار شهدای سفیدشهر با آرمانهای شهداء در تحقق عدالت در جامعه اسلامی تجدید میثاق نمودند . 

 در ادامه ، مسئولین قضایی و اجرایی شهرستان و مدیریت شهری با خانواده شهید والامقام محمد رضا رنجکش در سفیدشهر دیدار و گفتگو کردند . 

در این دیدار امام جمعه سفیدشهر ؛ 
مهمترین وظیفه قوه قضائیه را ، اجرای عدالت در جامعه ، اجرای قانون و حدود الهی و مبارزه با قانون شکنان دانستند که در حوزه های مختلف اجتماعی ، فرهنگی و...برای کشور مشکل ایجاد میکنند . 
ایشان ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهید بهشتی بیان داشت : شهید بهشتی با تدوین قوانین اسلامی بر مبنای اندیشه اسلام ناب محمدی (ص) پایه گذار و معمار قوه قضائیه است وبا حرکت در مسیر این شهید والامقام می توان اهداف قوه قضائیه در گسترش عدالت در جامعه را محقق کرد . 

در ادامه جناب آقای رزاقی رئیس دادگستری شهرستان آران وبیدگل نیز با تاکید بر اینکه دیدار با خانواده شهدا برای مسئولان تجدید روحیه است بیان داشتند خانواده شهداء از پایه های مستحکم انقلاب هستند ومردم و مسئولان و دولتمردان خود را موظف به تداوم  حرکت در مسیر عالمانه بنیانگذار انقلاب اسلامی و رهبری انقلاب اسلامی و شهدای عزیز می دانند .


نظرات


ارسال نظر


سوال تصادفی 10 + 15 =