ديدار اعضاي شوراي اسلامي و سرپرست شهرداري با فرماندهي کلانتري سفيد شهر - پورتال اطلاع رسانی شهرداری سفیدشهر

به مناسبت هفته نيروي انتظامي ، اعضاي شوراي اسلامي و سرپرست شهرداري سفيد شهر با فرماندهي کلانتري سفيد شهر ديدار کردند .....

به گزارش روابط عمومي شهرداري سفيد شهر روز پنجشنبه 13 مهرماه به مناسبت هفته نيروي انتظامي اعضاي شوراي اسلامي و سرپرست شهرداري سفيد شهر و جمعي از کارکنان شهرداري ديدار نمودند..


  به مناسبت هفته نيروي انتظامي ، اعضاي شوراي اسلامي و سرپرست شهرداري سفيد شهر با فرماندهي کلانتري سفيد شهر ديدار کردند .....

به گزارش روابط عمومي شهرداري سفيد شهر روز پنجشنبه 13 مهرماه به مناسبت هفته نيروي انتظامي اعضاي شوراي اسلامي و سرپرست شهرداري سفيد شهر و جمعي از کارکنان شهرداري ديدار نمودند . در اين ديدار ابتدا محمد باقري عضو شوراي اسلامي سفيد شهر ، هفته نيروي انتظامي را به همه تلاش گران عرصه حفظ و امنيت و آسايش مردم تبريک گفتند و بيان داشتند آرزوي هميشگي انسانها، دنياي سراسر آسايش و آرامش بوده است و نيروي انتظامي نياز يک جامعه آرماني است و همه بر ضرورت وجود چنين نيروي در تمام جوامع تاکيد دارند .

در ادامه جناب سروان رحيمي فرمانده محترم کلانتري سفيد شهر ضمن تقدير و تشکر از اعضاي شوراي اسلامي و سرپرست شهرداري به تعامل دستگاهها در راستاي خدمت رساني به مردم تأ کيد نمودند و گفت : تعامل بين نيروي انتظامي و شهرداري در زمينه هاي مختلف زيادي شده و حاصل اين تعامل استفاده بهينه شهروندان از امکانات شهر و شهرداري است و چه افتخاري براي نيروي انتظامي بالاتر از اين که همدرد مردم در همه مشکلات و گرفتاري ها بوده است . ايشان گفتند نيروي انتظامي ، نيروي مومن ، متعهد و مورد اعتماد همگان است و اقتدار اين نيرودر گرو رأفت و مهرباني با مردم و برخورد قاطع با مجرمان است و افتخار دارد که توصيه هاي مقام معظم رهبري ( مدظله العالي ) در رابطه با حسن خلق ، رفتار نيکو و پاسخگوبودن به مردم را سر لوحه کار خود قرار دهد .


نظرات


ارسال نظر


سوال تصادفی 4 + 5 =

آمار بازدید