تجلیل از بانوان برگزیده جشنواره مجازی بانوان برتر سفیدشهر - پورتال اطلاع رسانی شهرداری سفیدشهر
تجلیل از بانوان برگزیده جشنواره مجازی بانوان برتر سفیدشهر

به گزارش روابط عمومی شهرداری سفیدشهر ، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در آیین تقدیر از بانوان برتر در جشنواره مجازی بانوان کارآفرین سفیدشهر گفت: حضور بانوان و دختران در عرصه های فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و مدیریتی در این شهرستان ویترینی و نمایشی نیست؛ بلکه یک ضرورت و نیاز اجتماعی است و حضور زنان کارآفرین نشان دهنده امید به آینده ایران است .
وی افزود: به برکت پیروزی انقلاب اسلامی، بانوان توانسته‌اند به حقوق، مطالبات و درخواست‌های خود برسند و در عرصه‌های مختلف اجتماعی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و مدیریتی به خوبی ایفای نقش کنند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل اظهار داشت: از جمله دستاوردهای انقلاب اسلامی، فضاسازی برای حضور بانوان در عرصه‌های مختلف زندگی اعم از سیاسی، اجتماعی، ورزشی و مدیریتی در کنار مردان است.
به گفته وی گسترش چتر حمایتی مسئولان شهرستان آران و بیدگل برای بانوان این منطقه عاملی در موفقیت هرچه بیشتر بانوان و پیشرفت شتاب‌زای این شهرستان ارزیابی می‌شود.

دکتر بایبوردی نقش سینما، تئاتر، روزنامه و زبان هنر را در ایجاد نشاط و تحرک اجتماعی شهروندان شهرستان آران و بیدگل مهم دانست و گفت: زنان و کودکان این شهرستان نیاز به حمایت‌های اجتماعی مسئولان و ادارات در راستای استقرار اماکن فرهنگی، هنری و ورزشی دارند.
 مهندس محمدپور شهردار سفیدشهر نیز ضمن تبریک حلول ماه مبارک رجب ، گزارشی از اقدامات انجام شده در راستای حمایت از قشر بانوان از جمله اجرای فاز اول پروژه مجموعه فرهنگی ورزشی پارک بانوان ارائه نمودند و ابراز امیدواری نمودند در سال ۱۴۰۰ فاز دوم عملیات عمرانی این مجموعه آغاز گردد . 

در پایان مسئولین حاضر در این مراسم ، از بانوان برتر با اهداء لوح ، قدردانی نمودند .


نظرات


ارسال نظر


سوال تصادفی 6 + 8 =

آمار بازدید