14 هزار سکنه منطقه سفيدشهر از داشتن اورژانس شبانه روزي محرومند - پورتال اطلاع رسانی شهرداری سفیدشهر

 رييس شوراي اسلامي سفيدشهر از توابع شهرستان آران و بيدگل گفت: 14هزار سکنه منطقه سفيدشهر شامل شهر سفيدشهر و سه روستاي علي آباد، محمد آباد و يزدل از داشتن اورژانس شبانه روزي محرومند...


به گزارش پرتال خبري آران و بيدگل، "محمد علي رحيمي" روز يکشنبه در گفت وگو با ايرنا اظهار داشت: تا کنون در اثر نبود اورژانس و داروخانه شبانه روزي در اين منطقه شهروندان زيادي دچار مشکل شده و بعضا جان خود را از دست داده اند.
وي افزود: با توجه به سياست هاي دولت محترم در حوزه سلامت، انتظار مي رود اين خواسته به حق مردم اين منطقه مورد توجه قرار گيرد.

وي خاطرنشان کرد: شهر سفيد شهر و سه روستاي مجاور آن حتي از داشتن يک پزشک شبانه روزي محروم است و در صورت رخ دادن کسالت، شهروندان مجبور هستند فاصله چنديد کيلومتري اين منطقه تا شهرهاي مجاور را بپيمايند.

رحيمي نبود جاده مناسب مواصلاتي را از ديگر مشکلات سفيد شهر بيان کرد و گفت: جاده مواصلاتي اين منطقه به کاشان علاوه بر عرض کم، نياز به آسفالت جديد دارد اما با وجود مکاتبات انجام شده با مسوولان مربوطه همچنان اقدامي در اين خصوص صورت نگرفته است.

وي تاکيد کرد: بر اساس گزارشات کارشناسي انجام شده، اين جاده يک راه مواصلاتي پر ترافيک و حادثه خيز شناخته شده است که رفع مشکل تردد در آن ياري جدي مسوولان را مي طلبد.

منطقه سفيددشت شامل شهر سفيدشهر و سه روستاي علي آباد، محمد آباد و يزدل از توابع شهرستان آران و بيدگل، با 14هزار سکنه در شمال استان اصفهان واقع شده است.


نظرات


ارسال نظر


سوال تصادفی 11 + 6 =

آمار بازدید