کلنگ احداث مدرسه بهاران با حضور خیر مدرسه ساز به زمین زده شد - پورتال اطلاع رسانی شهرداری سفیدشهر
کلنگ احداث مدرسه بهاران با حضور خیر مدرسه ساز به زمین زده شد

همزمان با میلاد با سعادت امیر المومنین علی (ع) و روز پدر  ، کلنگ احداث یک باب مدرسه در سفیدشهر توسط خیر مدرسه مهندس حسین برزویی ، به زمین زده شد . 
به گزارش روابط عمومی شهرداری ، در این مراسم که با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی جناب آقای دکتر سید جواد ساداتی نژاد ، خانواده خیر ارجمند ، فرماندار شهرستان ، مردم و مسئولین سفیدشهر برگزار شد ، دانش آموزان سفیدشهری با اهداء شاخه گل و قرائت قطعه ای ادبی از مهندس برزویی و خانواده وی استقبال نمودند . 
در ادامه این جلسه دکتر ساداتی نژاد در سخنانی ضمن پاسداشت مقام خیرین به ویژه خیرین مدرسه ساز به انبوه مدارس ساخته شده در کشور توسط این قشر اشاره نمود و گفت : جمهوری اسلامی هم اکنون در جایگاهی قرار دارد که هزینه ساخت مدرسه توسط خیرین از هزینه های دولت در این بخش پیشی گرفته است . 
وی ضمن قدردانی از مهندس برزویی و همسر وی خانم جوکار به دلیل ورود به عرصه مدرسه سازی ابراز امیدواری کرد این قدم های خیر تداوم داشته باشد و شاهد ساخت ده ها مدرسه توسط این خانواده باشیم . 
همچنین در این مراسم امام جمعه و شهردار سفیدشهر و جناب آقای نمکی به عنوان نماینده مهندس برزویی به ایراد سخن پرداختند و بر پیوندهای دیرین فرهنگی مذهبی مردم سفیدشهر و آران و بیدگل تاکید کردند .


ارسال نظر


سوال تصادفی 14 + 10 =

آمار بازدید