پیام تبریک شهردار سفیدشهر به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج - پورتال اطلاع رسانی شهرداری سفیدشهر
پیام تبریک شهردار سفیدشهر به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج

شهردار سفیدشهر ، طی پیامی هفته بسیج را به تمامی بسیجیان تبریک گفت :

به گزارش روابط عمومی شهرداری ، مهندس مهدی قنائی مقدم شهردار سفیدشهر طی پیامی هفته بسیج رابه تمامی بسیجیان خصوصا بسیجیان برادر و خواهر شهر دارالفضل سفیدشهر تبریک گفت . 
متن پیام به شرح زیر است:


بسم الله الرحمن الرحیم .
بسیج نمایش قدرت عمومی مردم است . ( امام خامنه ای مدظله العالی)
در آذر 1358 وبا فرمان تاریخی رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج ، زمینه ساز تشکیل سازمان مردمی و پر افتخار وحماسه ساز در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گردید . 
در دوره های مختلف انقلاب اسلامی ایران ، از آغاز تاکنون هرگاه که نیروی وحدت ، همدلی و همراهی مردم در مسیر مقابله با مشکلات و یا رشد و توسعه کشور قرار گرفت ، قدرت لایزال الهی نیز پشتیبان آن بود و اوج این حرکت عظیم ، خالص ومردمی که با عشق به ذات باری تعالی و پیروی از رهبر کبیر انقلاب اسلامی شکل گرفت در بسیج مردمی مستضعفین ایران اسلامی تجلی پیدا کرد تا با جان خویش از میهن اسلامی خویش پاسداری کنند. 
بسیج دریایی از معانی و مفاهیم عمیق معنوی است که ایمان واز خود گذشتگی ، شور وشعور و بصیرت را می توان در رهروان این راه الهی ارزشی به وضوح دید . راهی که باعث شد جوانان این دیار با قدم نهادن در آن در طول هشت سال جنگ تحمیلی سرافرازانه از وطن و میهن اسلامیشان در برابر متجاوزان دفاع کرده و اکنون نیز با تداوم این مسیر الهی ، انقلاب و نظام اسلامی را از گزند و آسیب های بدخواهان در امان نگه داشته ودر تمامی افتخاراتی که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از ابتدا پیروزی تاکنون به دست آورده سهیم باشند . 
اینجانب ، ضمن تبریک وگرامیداشت وهفته بسیج به تمامی بسیجیان بویژه بسیجیان سرافراز سفیدشهر ، پایداری در راه حفظ ارزش ها که حاصل رشادت های خون شهداء برای سربلندی ایران اسلامی است را آرزومندم . 

مهدی قنائی مقدم 
شهردار سفیدشهر


ارسال نظر


سوال تصادفی 3 + 15 =

آمار بازدید