پيام تبريك شهردارسفیدشهر به مناسبت چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي - پورتال اطلاع رسانی شهرداری سفیدشهر
پيام تبريك شهردارسفیدشهر به مناسبت چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي

شهردارسفیدشهر در پيامي با تبريك ايام دهه مبارك فجر و سالروز چهلمين سال پيروزي انقلاب اسلامي گفت:چهل سال استقامت، ولايت مداري و پايمردي مردم ايران نشان دهنده روحيه استكبارستيزي ملت هميشه در صحنه است كه با وجود فشار هميشگي دشمن در ابعاد مختلف اقتصادي و سياسي همواره پاي آرمان هاي انقلاب ايستاده اند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری سفیدشهر ، متن پيام مهندس علی پوربافرانی، شهردارسفیدشهر به اين شرح است؛
نهال انقلاب اسلامي ايران در بهمن ماه سال ٥٧ با رهبري حکیمانه امام خميني(ره)، روحيه انقلابي و آزاديخواه ملت ايران و بر پايه ايمان و اعتقاد به خون هزاران شهيد در اين سرزمين پاي گرفت. امروز چهل سال از عمر انقلاب اسلامي ايران مي گذرد و اين سالها بر عزت و اقتدار ايران اسلامي با خودباوري و ايمان به سرزمين افزوده شده است.
چهل سال استقامت، ولايت مداري و پايمردي مردم ايران نشان دهنده روحيه استكبارستيزي  ملت هميشه در صحنه است كه با وجود فشار هميشگي دشمن در ابعاد مختلف اقتصادي و سياسي همواره پاي آرمان هاي انقلاب ايستاده اند و به ارزش هاي اصيل ايران اسلامي پايبندند.

ایام مبارک دهه فجر و روزهای گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی، یادآور اراده و عزم ملت ایران برای فرداهای بهتر و یکدلی و همراهی در جهت خواست عمومی و پایش و مراقبت دائمی از دستاوردهای آن است.
اینجانب چهلمين سالگرد پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي ایران ؛ اين تاريخ سراسر عزت مقابل استكبار را تبریک و تهنیت گفته و از پیشگاه حضرت احدیت سعادتمندی و توفیقات روزافزون را در خدمتگزاری به این ملت شریف و غیور خواستارم.

مهندس علی پوربافرانی - شهردار سفیدشهر


ارسال نظر


سوال تصادفی 4 + 11 =

آمار بازدید