هزینه دو میلیارد ریالی شهرداری در طرح بهبود فضای سبز پارک شهداء سفیدشهر - پورتال اطلاع رسانی شهرداری سفیدشهر
هزینه دو میلیارد ریالی شهرداری در طرح بهبود فضای سبز پارک شهداء سفیدشهر

معاون شهردار سفیدشهر خبر داد

هزینه دو میلیارد ریالی شهرداری در طرح بهبود فضای سبز پارک شهداء سفیدشهر

به گزارش روابط عمومی شهرداری سفیدشهر ، مهندس پشتاره معاون شهردار از اجرای طرح بهبود و اصلاح فضای سبز پارک شهدا خبر داد و گفت: در راستای زیباسازی شهری و افزایش نشاط عمومی، کاهش هزینه ها و صرفه جویی در مصرف آب طرح های مختلفی در پارک شهدا انجام گرفته است که تا پایان فروردین به بهره برداری می رسد.

مسئول واحد فضای سبز شهرداری سفیدشهر از اجرای سیستم آبیاری تحت فشار هوشمند بعنوان یکی از مهم ترین اقدامات انجام شده نام برد و افزود: اجرای این طرح که به صورت معدود در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل  عملیاتی شده موجب صرفه جویی زیاد در مصرف آب و همچنین کاهش هزینه در استفاده از نیروی انسانی می شود؛ چرا که این سیستم به صورت هوشمند و خودکار عمل می کند.
 مهندس پشتاره اجرای سیستم روشنایی جدید پارک و نصب  70 اصله پایه چراغ LED را به عنوان دومین طرح مهم در پارک شهدا عنوان کرد و اجرای آن را موجب کاهش هزینه برق مصرفی دانست و گفت: در راستای اجرای طرح های مذکور، تمام محوطه پارک جهت استقرار و نصب تجهیزات مورد نیاز حفاری شده است.

وی همچنین هرس درختان و خرید امتیاز برق سه فاز را که پس از سالها در پارک شهدا صورت گرفت، از دیگر اقدامات انجام شده عنوان کرد و اظهار داشت: با پایان اجرای آبیاری تحت فشار و اجرای سیستم روشنایی، شهرداری نسبت به بهبود فضای سبز سطحی پارک و ترمیم و نوسازی وسایل نیز قدردانی کرد.

معاون شهردار سفیدشهر در پایان هزینه تمام شده اجرای طرح های مورد اشاره را بالغ بر 200 میلیون تومان عنوان کرد و از همکاری دکتر ابراهیم کوچکی مدیر مجموعه فرهنگی ورزشی شهیدکوچکی در بحث تأمین آب مورد نیاز پارک و خانواده های زحمتکشی که سالیان متمادی جهت حفظ آن تلاش کرده اند قدردانی نمود.


ارسال نظر


سوال تصادفی 7 + 11 =

آمار بازدید