نشست کارگروه میراث فرهنگی شورای اسلامی سفیدشهر - پورتال اطلاع رسانی شهرداری سفیدشهر
نشست کارگروه میراث فرهنگی شورای اسلامی سفیدشهر

به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی سفیدشهر،دراین جلسه که به همت کمیسیون میراث فرهنگی شورای اسلامی در راستای هم فکری و هماهنگی ، تعامل و همچنین بررسی آسیب شناسی و در صدد برطرف نمودن مشکلات گردشگران در ایام نوروز باحضور اعضای محترم شورای اسلامی و مهندس پور بافرانی شهردار محترم سفیدشهر و اعضای انجمن دوستداران میراث فرهنگی در دفتر شورای اسلامی تشکیل شد ، همه اعضا به ارائه گزارش ،گفتگو و تبادل نظر پرداختند .
مصوبات جلسه :

مقرر گردید هر ماه جلسه ای با همین مضمون تشکیل و با دعوت از  کارشناسان حوزه میراث فرهنگی  از نظرات کارشناسی این حوزه ، در جهت بهبود ارائه خدمات به گردشگران استفاده گردد،

برنامه ریزی و هماهنگی جهت حضور گردشگران‌ در سفیدشهر در ماه اردیبهشت. الخصوص نیمه دوم این ماه(فصل گل و گلاب گیری کاشان) 

مقرر گردید ساماندهی و مرمت مجموعه ساختمان شهرزیرزمینی طسمیجان و مهرکده نرسه و ایجاد محور گردشگری شهر ، در الویت امور عمرانی شهرداری سفیدشهر قرار گیرد.
مقرر گردید در اولین فرصت ، شهرداری طرح هدایت آبهای سطحی به بیرون از شهر را اجرایی کند و از ورود آبهای سطحی به داخل آب انبار جلوگیری نماید.

 همچنین در پایان این نشست ، از عوامل اجرایی و  راهنمایان گردشگری که در ایام نوروز نقش به سزایی در راستای اعتلای فرهنگ و میراث سفید شهر ایفاء نمودند با اهداء لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد .


ارسال نظر


سوال تصادفی 9 + 10 =

آمار بازدید