نشست صمیمی شهردار سفیدشهر و اعضای شورای اسلامی با شورایاری محله سرچشمه  - پورتال اطلاع رسانی شهرداری سفیدشهر
نشست صمیمی شهردار سفیدشهر و اعضای شورای اسلامی با شورایاری محله سرچشمه 

به گزارش روابط عمومی شهرداری ، نشست شورای اسلامی و شهردار سفیدشهر با شورایاری محله سرچشمه یکشنبه شب مورخه ۴ آبان درمسجد امام حسین (ع) برگزار شد. در ابتدای این جلسه هریک از اعضای شورایاری محله سرچشمه نقطه نظرات خود را در خصوص مشکلات و مسائل محله بیان نمودند که اهم آن به شرح ذیل می باشد . 
 
????تعویض جداول و بلوک فرش خیابانهای محله سرچشمه 
???? تملک و آزادسازی در طرح مسجد تا مسجد (امام حسین (ع) تا زیارت بی بی سکینه خاتون (س) ، بهبود وضعیت ترافیکی میدان امام حسین و میدان حضرت علی اکبر(ع) ، رسیدگی به فضای سبز و مبلمان بلوار ورودی شهر و ...

در ادامه، هریک از اعضای شورای شهر گزارشی از اقدامات و پیگیری های صورت گرفته در سطح شهر را ارائه نمودند. پس از آن مهندس محمدپور شهردار سفیدشهر ضمن تشکر و قدردانی از اعضای شورایاری محله سرچشمه از شورایاران محله بعنوان دیده بانان شهری نام برد که تمامی فعالیت شهری و محله را لحظه به لحظه رصد می کنند که نبود ایشان، موجب نقص در نظارت بر مدیریت شهری می شود.
 در ادامه وی به بیان عملکرد شهرداری در راستای پیشرفت پروژه های شهر اعم از اتمام پروژه میدان علی اکبر (ع) و جدولگذاری و بلوک فرش معابر منتهی به میدان فوق ، شروع بهسازی بلوار باهنر و میدان شهید مصطفی خمینی، شروع به کار پروژه پارک بانوان با نصب دیوارهای پیش ساخته بتونی و توافقات انجام شده با کشاورزان شهاب آباد و طراحی و شروع به کار پیاده راه سلامت در بلوار ملامحمد نصرابادی اشاره نمودند.
همچنین درخصوص پیاده راه سلامت گزارشی از روند اخذ مجوز از شورای ترافیک فرمانداری بیان کردند و گفتند در اجرای این طرح نه تنها آسفالت بلوار کاهش نمی یابد بلکه افزایش می یابد.
شهردار پیرامون درختان بلوار نیز توضیح دادند برخلاف فضاسازی های انجام شده، تنها دو اصله درخت در بلوار قطع می گردد که شهرداری در این راستا در همان محل های مورد نظر،  نسبت به کاشت درخت اقدام خواهد نمود و مطلبی که آمار را ده ها و صدها درخت عنوان میکند صحت ندارد .


نظرات


ارسال نظر


سوال تصادفی 3 + 14 =

آمار بازدید