مردم سفيدشهر منتظر تحقق وعده هاي انتخاباتي - پورتال اطلاع رسانی شهرداری سفیدشهر

 مردم سفيد شهر ، سخنان آقاي منصوري نماينده کاشان و آران و بيدگل را در مصلي اين شهر ، کارساز ندانستند...  

عباسعلي منصوري نماينده کاشان و آران و بيدگل  5 ارديبهشت پيش از نماز عصر روز جمعه در مصلي سفيد شهر به مدت 10 دقيقه در جمع مردم اين شهر سخنراني کرد .

رئيس شواري اسلامي شهر سفيد شهر در گفتگوي اختصاصي با پورتال خبري کاشان گفت : آقاي عباسعلي منصوري در اين سخنراني گزارشي را از فعاليت هاي خود در کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس و همچنين اقدامات خود در گروه دوستي ايران و انگليس و گروه دوستي ايران و سوئيس بيان کرد که اين سخنان باعث آزردگي نمازگزاران شد .

 محمد علي رحيمي گفت : مردم سفيد شهر سخنان و فعاليت هاي آقاي منصوري در حوزه سياست خارجي را در حل مشکلات اين شهر و روستاهاي تابعه کارساز نمي دانند .
وي تصريح کرد : آقاي منصوري هجده بار پيش و پس از انتخاب خود در کسوت نمايندگي مجلس به سفيد شهر سفر کرده است و هنوز نتوانسته است به وعده هاي انتخاباتي خود در حل مشکلات مردم اين شهر جامه عمل بپوشاند  .           

رئيس شواري اسلامي سفيد شهر افزود : شهر سفيد شهر و روستاهاي تابعه آن با 14 هزار نفر جمعيت در حوزه جغرافيايي شهرستان آران و بيدگل قرار دارد اما نه تنها جاده  ارتباطي با مرکز شهرستان ( آران و بيدگل ) ندارد بلکه جاده مواصلاتي اين شهر به شهرستان کاشان به سبب عرض کم و ناهمواري سطح  هر از چند گاه باعث تصادفات مرگبار  شهروندان اين شهر مي شود .

رحيمي تصريح کرد : آقاي منصوري با همان عزم و اراده اي که براي کمربندي آران و بيدگل و اتصال آن به جاده قم – گرمسار تلاش و  اعتبار جذب مي کند بايست براي بازسازي جاده سفيد شهر به کاشان نيز تلاش مي کرده است .   

وي افزود : اين که با گذشت 2 سال از دوره نمايندگي ، همچنان کاشان به عنوان عامل و مقصر محروميتهاي سفيدشهر معرفي شود براي سفيدشهري ها پذيرفتني نيست ؛ سفيدشهر از توابع شهرستان آران و بيدگل است و از چند سال پيش از کاشان جدا شده است و اگر درآمدهاي سفيدشهر در  همين شهر مصرف شود برخي از محروميت هاي اين شهر برطرف خواهد شد .

رئيس شوراي اسلامي شهر سفيدشهر ، نداشتن درمانگاه و داروخانه شبانه روزي ، خطر آوار مدارس فرسوده براي دانش آموزان و  نداشتن کتابخانه عمومي را از مشکلات ديگر اين شهر اعلام کرد و افزود : حريم سفيدشهر نيز يکي از مشکلات مهم سفيد شهر است که همچنان پابرجاست   .

وي با اشاره به دغدغه کشاورزان سفيدشهر در خصوص مالکيت زمين هاي آبا و اجدادي خود گفت : فرمانداران دو شهرستان کاشان و آران و بيدگل به تفاهم رسيده بودند که مشکل اسناد مالکيت اراضي کشاورزان سفيدشهر آران و بيدگل که اکنون در حريم مشکات شهرستان کاشان قرار گرفته با واگذاري بخشي از زمين هاي يحيي آباد آران و بيدگل به کاشان برطرف شود اما اين قرارداد به اسم زياده خواهي کاشاني ها در اراضي يحيي آباد فسخ شد  .  

رحيمي افزود : استاندار اصفهان مي تواند با حضور فرمانداران و نماينده دو شهرستان علاوه بر تعيين حريم اين شهر ، اختلاف بر سر اراضي سفيدشهر را نيز برطرف کند .  

رئيس شوراي اسلامي سفيدشهر گفت : در عين حال آقاي منصوري در سخنان ديروز خود بار ديگر بر حل مشکلات سفيدشهر وعده دادند که اميدواريم قبل از پايان دوره نمايندگي آقاي منصوري اين وعده ها محقق شود . 


نظرات


ارسال نظر


سوال تصادفی 15 + 11 =

آمار بازدید