مراسم شکرانه فاطمي - پورتال اطلاع رسانی شهرداری سفیدشهر
دکتر سيد جواد ساداتي‌نژاد:
مراسم شکرانه فاطمي، شب گذشته با حضور امام جمعه شهرستان، دکتر سيد جواد ساداتي‌نژاد، مسئولين و جمعي از مردم شهيدپرور در مصلي نماز جمعه شهرستان آران وبيدگل برگزار شد....

دکتر سيد جواد ساداتي‌نژاد:
مراسم شکرانه فاطمي، شب گذشته با حضور امام جمعه شهرستان، دکتر سيد جواد ساداتي‌نژاد، مسئولين و جمعي از مردم شهيدپرور در مصلي نماز جمعه شهرستان برگزار شد.
آران و بيدگل نيوز - زهرا صباغ‌پور: مراسم شکرانه فاطمي به منظور قدرداني از حضور پرشور مردم در انتخابات 7 اسفندماه شامگاه يکشنبه 9 بهمن در مصلي نماز جمعه شهرستان آران و بيدگل برگزار شد.
نماينده منتخب مردم در دهمين دوره انتخابات مجلس در اين مراسم ضمن تشکر از حماسه‌آفريني مردم غيور آران و بيدگل در اين انتخابات گفت: مردم با حضور خود پاي صندوق‌هاي راي پشتيباني خود از نظام و رهبري را نشان دادند.دکتر سيد جواد ساداتي‌نژاد با اشاره به اينکه اين انتخاب مسئوليت‌آفرين است، تصريح کرد: پيروزي خود را پيروزي اخلاق و نجابت مي‌دانم، صفاتي که از خصوصيات ذاتي مردم اين خطه مي‌باشد و از ابتدا شعار من براي ورود به اين عرصه بوده‌است.
ساداتي‌نژاد با برشمردن پتانسيل‌هاي بالقوه شهرستان تاکيد کرد: شهرستان ما يک تنه واحد است و از ظرفيت‌هاي بالقوه نيروي انساني و منابع طبيعي بکر و بي نظيري برخوردار است، اما بررسي‌هاي صورت گرفته نشان مي‌دهد براي بالفعل کردن اين پتانسيل‌ها بايد برنامه‌ريزي جامع صورت بگيرد.
وي در پايان مهم‌ترين خواسته مردم اين شهرستان از نماينده خود را پيگيري نمايندگي مستقل براي شهرستان در مجلس شوراي اسلامي دانست و تصريح کرد: پيش‌نياز تحقق اين خواسته، اولا وحدت در بدنه مردم است که به لطف خدا وجود دارد و ثانيا تعامل در داخل مجلس که بايد بين تمام نمايندگان صورت بگيرد تا اين لايحه در مجلس مصوب شود و اين امر از ابتداي شروع فعاليت در مجلس دهم جزء اولويت‌هاي کاري بنده خواهد بود.
در ابتداي مراسم، امام جمعه شهرستان با قدرداني از حماسه‌آفريني مردم در روز انتخابات 7 اسفند، گفت: مردم در اين روز با تجديد ميثاق دوباره با آرمان‌هاي نظام و رهبري، اقتدار خود را به جهانيان نشان دادند.
حجت‌الاسلام سيد محمد موسوي با تبريک به دکتر سيدجواد ساداتي‌نژاد افزود: نماينده منتخب، نماينده آحاد مردم شهرستان مي‌باشد نه يک حزب و جناح خاص، بنابراين بايد با اتحاد چشم‌اندازهاي بلندمدت براي شهرستان ترسيم و همه در راستاي تحقق آن‌ها تلاش کنند.

شايان ذکر است، مداحي حاج اسماعيل اخباري به مناسبت ايام فاطميه و قرائت بيانيه حزب اصولگرايان از ديگر برنامه‌هاي اين مراسم بود.
نظرات


ارسال نظر


سوال تصادفی 2 + 9 =

آمار بازدید