قدرداني از ايثارگري جانبازان - پورتال اطلاع رسانی شهرداری سفیدشهر

 مسئولين شهر سفيد شهر در سالروز ولادت حضرت ابو الفضل العباس (ع) با تعدادي از جانبازان اين شهر ديد ار و تجليل کردند...

به گزارش روابط عمومي شهرداري ، همزمان با سالروز ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز، مسئولين شهر سفيد شهر اعم از شهردار و رياست شوراي اسلامي با حضور در منازل تعدادي از جانبازان دوران دفاع مقدس اين شهر، از نزديک با اين جانبازان ديدار و گفتگو نمودند .
در اين ديدار ها ، جناب آقاي محمد علي رحيمي رياست شوراي اسلامي ضمن تبريک اعياد شعبانيه به اين عزيزان ، در راستاي ارج نهادن به مقام جانبازان دوران دفاع مقدس اظهار داشتند : حضور پر فروغ جانبازان عزيز در جامعه مايه اميد و برکت و راه آنان روشني بخش مسير رهپويان حقيقت است . ايشان با اشاره به ارزش ايثار و جانبازي يادآور شد ايثار از بارزترين نشانه هاي انسان مومن بوده و جانبازان عزيز نمونه زنده اين خصلت برتر در برابر ديدگان ما هستند . همچنين محسن حيدري شهردار سفيد شهر نيز ضمن تبريک اين اعياد و سالروز ولادت پرچم دار رشيد دشت کربلا ، حضرت ابوالفضل العباس (ع ) با قدر داني از زحمات و تلاشهاي خانواده هاي جانبازان براي پرستاري از اين عزيزان ، جانبازان را اسوه و الگوي صبر ، مقاومت و ايثار ومباهات انقلاب ، نظام و کشور و مردم دانسته و افزود ند : سربلندي و عزت انقلاب و نظام مد يون شهداء ، جانبازان و ايثارگران و آزادگان است .
همچنين در اين راستا با اهداء لوح تقدير،  توسط  امام جمعه شهر ، شهردار و ريا ست شوراي اسلامي از جانبازان هشت سال جنگ تحميلي تجليل بعمل آمد .


نظرات


ارسال نظر


سوال تصادفی 15 + 9 =

آمار بازدید