سفيد شهر فاقد راه ارتباطي و اورژانس شبانه‌روزي است - پورتال اطلاع رسانی شهرداری سفیدشهر

 رئيس شوراي اسلامي سفيد شهر از توابع شهرستان آران و بيدگل، نبود اورژانس شبانه‌روزي و راه ارتباطي را مهم‌ترين معضل اين شهر ذکر کرد.


 


محمدعلي رحيمي امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کاشان اظهار داشت: با گذشت 35 سال از انقلاب اسلامي، سفيدشهر و روستاهاي تابعه با 14 هزار سکنه فاقد اورژانس شبانه‌روزي هستند.

وي با اشاره به اينکه مردم اين شهر از نبود امکانات بهداشت و درمان رنج مي‌برند افزود: با توجه به اهداي زمين از طرف خيرين اين شهر و مکاتبات صورت گرفته با دانشگاه علوم پزشکي کاشان و مديريت بهداشت و درمان شهرستان آران و بيدگل اعتباري براي احداث اورژانس هنوز محقق نشده است.

به گفته وي، مشکل جاده ارتباطي سفيد شهر به شهرستان کاشان از ديگر مشکلات اين شهر است که پس از گذشت 35 سال از پيروزي انقلاب هنوز داراي عرض کم و آسفالت فرسوده است.

رئيس شوراي اسلامي سفيد شهر با اشاره به تصادفات متعدد جرحي و فوتي در اين جاده ارتباطي به علت عرض کم و آسفالت فرسوده آن خاطرنشان کرد: علي‌رغم مکاتبات و پيگيري فراوان با وزير راه و شهرسازي و مديرکل مربوطه استان اصفهان و فرمانداري شهرستان آران و بيدگل که بارها قول مساعدت براي دو بانده شدن اين جاده داده‌اند هيچ اقدامي در اين خصوص صورت نگرفته است.

وي يادآور شد: اين جاده طبق اظهارات کارشناسان وزارت راه و شهرسازي جاده‌اي کم‌عرض و پرخطر و پرترافيک است و با توجه به تردد تريلرها از اين مسير، که عامل افزايش حادثه است، انتظار مي‌رود مسئولان مربوطه نسبت به رفع اين مشکل در اين منطقه اقدام عاجل کنند.


نظرات


ارسال نظر


سوال تصادفی 13 + 7 =

آمار بازدید