ریاست شورای اسلامی، از آغاز عملیات اجرایی پروژه تاسیسات آب شیرین کن در سفیدشهر خبر داد - پورتال اطلاع رسانی شهرداری سفیدشهر
ریاست شورای اسلامی، از آغاز عملیات اجرایی پروژه تاسیسات آب شیرین کن در سفیدشهر خبر داد

حسن نظری در مصاحبه با روابط عمومی شهرداری سفیدشهر اذعان داشت: در آغاز به کار شورای دوره پنجم پیگیر مطالبات مردم سفیدشهر شدیم که یکی از  مطالبات اصلی مردم آب شیرین کن بود.

این پروژه برای سالیان متمادی یکی از دغدغه های مردم بود و بارها مسئولین نیز قول مساعدت میدادند، اما متاسفانه اقدام مثبتی در این زمینه صورت نگرفته بود.

شورای اسلامی سفیدشهر این مطالبه به حق مردم را در الویت اصلی کار خود قرار داد و با پیگیری ۲۰ ماهه شورای اسلامی و همکاری و مساعدت شرکت آب و فاضلاب و پیگیری های جناب آقای دکتر ساداتی نژاد نماینده محترم مردم شهرستان های کاشان وآران وبیدگل در مجلس شورای اسلامی روز پنج شنبه 29فروردین 98، مراسم کلنگ زنی و شروع به کار پروژه آب شیرین کن را با حضور مسئولین در سفیدشهر خواهیم داشت.

ریاست شورای اسلامی ، اذعان داشت ، طراحی، احداث و راه اندازی آب شیرین کن با ظرفیت ۱۱۰۰ متر مکعب در شبانه روز  و احداث مخزن بتنی به ظرفیت ۱۰۰۰ متر مکعب با سرمایه گذاری اولیه ۱.۷ میلیارد در مدت زمان یک سال تحویل آب و فاضلاب سفیدشهر خواهد شد.

نظری در پایان از آقای دکتر ساداتی نژاد نماینده محترم شهرستانهای کاشان و آران وبیدگل در مجلس شورای اسلامی ، آقای مهندس اسدی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب کاشان ، مهندس نزادی مدیر شرکت آب و فاضلاب سفیدشهر و از مهندس فائض پور مدیر سابق شرکت آب و فاضلاب این شهر، بابت پیگیری و مساعدت جهت اجرای پروژه آب شیرین کن سفیدشهر  تشکر و قدردانی نمودند.


نظرات


ارسال نظر


سوال تصادفی 12 + 12 =

آمار بازدید