راهپیمایی 22 بهمن در سفیدشهر - پورتال اطلاع رسانی شهرداری سفیدشهر
راهپیمایی 22 بهمن در سفیدشهر

در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، مردم سفیدشهر با حضور در خیابان های شهر با راهپیمایی با شکوه ، سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را جشن گرفتند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری سفیدشهر ، مردم و مسئولین ، روز دوشنبه با حضور در صحنه با شکوه راهپیمایی 22 بهمن ، با مشت های گره کرده و فریادهای ضد استکباری سردادند و عزت و اقتدار ایرانیان را به رخ جهانیان کشیدند . 
حضور نسل های مختلف جامعه در کنار یکدیگر صحنه های از حماسه حضور رابه تصویر کشیده که ملت ایران در هر شرایط و زمانی از آرمان های انقلاب اسلامی حراست خواهند نمود . واین انقلاب به نسل و یا دوره خاصی تعلق ندارد . مردم سفیدشهر با حضور حماسی خود در راهپیمایی 22 بهمن امسال ثابت کردند که آن به نمادی برای اتحاد ، انسجام و عاملی برای ایجاد شور و نشاط اجتماعی است .در طول مسیر راهپیمایان با سر دادن شعار هیهات من الذله و حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست آمادگی خود را برای تقدیم جان در راه اسلام اعلام کردند . 
در حاشیه این مراسم ، شهردار سفیدشهر گفت : ایران اسلامی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را در اوج عزت و اقتدار جشن گرفته وبه واسطه حضور همه جانبه مردم با اقتدار به مسیر رو به تعالی خویش پیش می رود . 
مهندس علی پوربافرانی : دشمنان باید بدانند تا زمانی که ایران اسلامی از پشتوانه حضور مردم همیشه در صحنه برخوردار بوده واز هدایت های  مقام معظم رهبری بهرمند است نمی تواند در مسیر انقلاب خللی وارد کند .


ارسال نظر


سوال تصادفی 7 + 14 =

آمار بازدید