ديدار و نشست شهردار و اعضاي شوراي اسلامي با امام جمعه سفيد شهر - پورتال اطلاع رسانی شهرداری سفیدشهر

  به گزارش واحد روابط عمومي شهرداري ، روز سه شنبه ، شهردار و اعضاي شوراي اسلامي با امام جمعه اين شهر حجت الاسلام دکتر زارع ديدار نمودند...در اين نشست محسن حيدري شهردار سفيد شهر ضمن ارائه گزارش بخشي از عملکرد شهرداري در چند ماه اخير ، خود را خادم مردم دانست و استفاده از منويات و رهنمود هاي امام جمعه را بر خود لازم و ضروري برشمرد . همچنين وي نقش و جايگاه نماز جمعه را در ايجاد وحدت و همدلي مردم ، نقش و جايگاه برجسته اي دانست واز امام جمعه خواست تا با اداي اين نقش برجسته همکاري و تعامل بين مردم را بيش از پيش محقق سازد .
همچنين در اين جلسه محمد علي رحيمي رئيس شوراي اسلامي ضمن تشکر و قدرداني از زحمات امام جمعه سفيد شهر در طول اين مدت اخير ، از همبستگي و وحدت ميان اعضاي شوراي اسلامي و شهردار سخن گفتند . وي در اين جلسه به بيان مسائل و مشکلات شهر پرداختند وبه اين نکته اشاره نمودند که اعضاي شوراي اسلامي با سعي و کوشش فراوان مي کوشند تا مرتفع گردد .
در اين جلسه حجت الاسلام زارع نيز خود را حامي و همدل و همراه شهردار و اعضاي شورا دانست و ابراز اميدواري نمودند تا با وحدت مسئولين شاهد پيشرفت و آباداني اين شهر در آينده نزديک باشيم .
در ادامه اين جلسه ، اعضاي دراين جلسه  ، به تبيين و بحث و بررسي پيرامون پاره اي از مسائل و مشکلات سفيد شهر و ارائه راهکار لازم پرداختند و تصميماتي جهت نحوه  پيگيري اتخاذ نمودند


نظرات


ارسال نظر


سوال تصادفی 2 + 2 =

آمار بازدید