خواستار جدايي سفيدشهر از آران و بيدگل هستيم - پورتال اطلاع رسانی شهرداری سفیدشهر

خبرگزاري فارس: خواستار جدايي سفيدشهر از آران و بيدگل هستيم

عضو شوراي سفيد شهر در گقت‌وگو با فارس:
عضو شوراي اسلامي سفيد شهر با بيان اينکه جدايي اين منطقه از آران و بيدگل و پيوستن آن به کاشان به صلاح مردم سفيدشهر است گفت: بر اين اساس خواستار جدايي از آران و بيدگل و ملحق‌شدن به کاشان هستيم.


محمدرضا کريمي در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کاشان اظهار کرد: مسئولان شهرستان آران و بيدگل انتظارات مردم سفيدشهر را برآورده نمي‌کنند و اين امر تبعات زيادي را براي مردم اين منطقه به دنبال داشته است.
وي تصريح کرد: آران و بيدگل ظرفيت شهرستان‌شدن را نداشته و مشکلات اين اقدام گريبان شهرهاي تابعه را گرفته است.
عضو شوراي اسلامي سفيدشهر تأکيد کرد: جدايي اين منطقه از آران و بيدگل و پيوستن آن به کاشان به صلاح مردم است و خواستار اين اتفاق هستيم.
کريمي افزود: مسئولان و مديران آران و بيدگل بايد بپذيرند که کاشان با توجه به سابقه و پيشينه تاريخي بسيار جلوتر از آران و بيدگل است و با جوسازي و خودبزرگ‌بيني نمي‌توان اين حقيقت را کتمان کرد همان‌طور که کاشان از نظر زيرساخت و امکانات از اصفهان عقب‌تر است.
وي بيان داشت: بارها براي حل مشکل تعيين حريم سفيدشهر با مسئولان مکاتبه کرده‌ايم اما گويا مسئولان ارشد شهرستان به دنبال حل اين مشکل نيستند و مردم سفيدشهر از دريافت خدمات شايسته محروم هستند.
اين مسئول با اشاره به سکونت حدود يک‌هزار و 500 تبعه افغاني در نصرآباد گفت: متأسفانه فرمانداري آران و بيدگل تنها حق عوارض حدود 230 نفر را به شهرداري سفيدشهر پرداخت مي‌کند و بقيه افراد که از امکانات اين منطقه استفاده مي‌کنند محاسبه نمي‌شوند که اين امر باعث محدود شدن منابع مالي اين منطقه شده است.
کريمي مشکلات حزبي در آران و بيدگل را يکي ديگر از موانع موجود در شهرستان آران و بيدگل در خصوص مشکلات سفيدشهر دانست و تصريح کرد: در هر دوره و جرياني شاهد سهم‌خواهي مديريتي براي حل مشکل آران و بيدگل هستيم و با انتخاب مديران از اين دو شهر و نبود زيرساخت‌هاي شهرستان آران و بيدگل، اهالي سفيدشهر تاوان اختلافات آنها را پرداخت مي‌کنند.
وي متذکر شد: انتظار مي‌رود با پيوستن سفيدشهر به کاشان مردم شاهد خدمات و امکانات رفاهي و اشتغال‌زايي بيشتري باشند


نظرات


ارسال نظر


سوال تصادفی 7 + 10 =

آمار بازدید