جلسه شورای اداری شهرداری سفیدشهر جلسه شورای اداری شهرداری به ریاست شهردار سفیدشهر ... - پورتال اطلاع رسانی شهرداری سفیدشهر
جلسه شورای اداری شهرداری به ریاست شهردار سفیدشهر و با حضور مسئولان واحدهای مختلف برگزار شد

جلسه شورای اداری شهرداری سفیدشهر

جلسه شورای اداری شهرداری به ریاست شهردار سفیدشهر و با حضور مسئولان واحدهای مختلف برگزار شد ...

در ابتدای جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید ، مهدی محمدپور شهردار سفیدشهر ضمن ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده طی چند ماه گذشته گفت ؛ همدلی و مشارکت مدیران واحدها سبب بهبود عملکرد شهرداری و در نهایت بالا بردن اعتماد مردم و مشارکت دادن آنها در کارها سبب همدلی و هم زبانی بیشتر می گردد چرا که مدیریت موفق شهرداریها ، نیازمند برخورداری از امکانات ، منابع مالی و مشارکت شهروندان است . 
محمدپور با تاکید بر احترام به ارباب رجوع و کرامت انسانی و رضایت شهروندان و اشاره به این نکته که شهرداری عرصه بسیار مهمی در مدیریت شهری است و با توجه به ماهیت ذاتی آن ، که نهادی عمومی محسوب می شود کارکردن در آن بسیار مهم و حساس است اذعان کرد : از تمامی همکاران میخواهم تا با ارائه خدمات مطلوبتر به ارباب رجوعان و با روی خوش و جدیت در انجام امور محوله ، با رضایتمندی آنان را برآورده نمایند . 
به گزارش روابط عمومی شهرداری ، این نشست با هدف بررسی موانع اداری و اجرایی و ارائه راهکار جهت تسریع در روند تکمیل پروژه های عمرانی در دست اجرایی شهرداری سفیدشهر و همچنین بررسی منابع مالی و راهکارهای تحقق درآمد های پیش بینی شده جهت تامین کارهای عمرانی و خدماتی برگزار شد . 
بدیهی است در ادامه این جلسه ، هریک از مسئولین دوایر به بیان دیدگاهها و همچنین رفع موانع کاری پیرامون مسائل حوزه کاری خود پرداختند که در پایان و پس از بحث و تبادل نظر ، پیرامون موارد مطرح شده ، تصمیمات لازم اتخاذ شد .


نظرات


ارسال نظر


سوال تصادفی 12 + 11 =

آمار بازدید