جلسه برنامه ریزی و هماهنگی ستاد نوروزی شهرداری سفیدشهر - پورتال اطلاع رسانی شهرداری سفیدشهر
جلسه برنامه ریزی و هماهنگی ستاد نوروزی شهرداری سفیدشهر

به گزارش روابط عمومی شهرداری سفیدشهر ، به منظور ارائه خدمات بهینه به شهروندان و مسافران وگردشگران نوروزی ونیز برنامه ریزی هرچه بهتر وهماهنگی بیشتر در ایام  نوروزی سال 98 ،جلسه ای در شورای اسلامی شهربرگزار گردید . 

دراین جلسه که با حضور اعضای شورای اسلامی ، شهردار سفیدشهر و جمعی از مدیران شهری شهرداری برگزار شد مهندس پوربافرانی شهردار سفیدشهر به وظایف سنگین شهرداری در امر استقبال از میهمانان نوروزی به تشریح وظایف واحدهای شهرداری برای ارائه خدمات به شهروندان و مسافران نوروزی در سال 98 پرداختند . مهندس پوربافرانی اشاره نمودند باید امسال برنامه هایی که برای شهروندان و مسافران نوروزی تهیه می شود جدید و متفاوت باشد و بتواند علاوه بر ایجاد شور و نشاط شهروندی ، در توسعه گردشگری و جذب درآمدهای پایدار این شهرنیز موثر باشد و چهره سفیدشهر در نوروز 98 باید برای شهروندان و مسافران متفاوت و زیباتر از سال های گذشته باشد . 
پوربافرانی با اشاره به ضرورت اجرای برنامه های فرهنگی و گردشگری برای نوروز 98 عنوان کرد با توجه به پتانسیل های قوی گردشگری از جمله مهرکده باستانی ، شهر زیرزمینی طسمیجان ، گالری هنرمند معلول و توانمند فاطمه حمامی ، کویر منطقه سفیدشهر، امسال نیز مانند سال های قبل برای شناساندن فرهنگ غنی شهرمان به مسافران نوروزی ، برنامه ریزی جامعی صورت پذیرد .
در ادامه ، هریک از حاضرین جلسه ، به بیان نقطه نظرات و تشریح ایده های خود در زمینه هرچه بهتر شدن ارائه خدمات در طول تعطیلات نوروزی پرداختند .


ارسال نظر


سوال تصادفی 9 + 14 =

آمار بازدید