تعدادي از دانش‌آموزان سفيدشهر در کانکس درس مي‌خوانند - پورتال اطلاع رسانی شهرداری سفیدشهر

  شهردار سفيدشهر گفت: به دليل نبود فضاي مناسب آموزشي در سفيدشهر دانش‌آموزان يک کلاس در کانکس مشغول به تحصيل هستند...محسن حيدري عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مدارس سفيد‌شهر به خصوص مدرسه شهداي سفيد‌شهر نياز به نوسازي و تعميرات اساسي دارند و شاهد تشکيل يکي از کلاس‌ها در داخل کانکس هستيم.

وي تصريح کرد: به دليل وسعت سفيد‌شهر و شهرهاي زير 50 هزار نفر جمعيت نياز است تا مسئولان کشوري در اختصاص اعتبارات تغييراتي اساسي ايجاد کنند تا شهرهاي همچون ابوزيدآباد، قمصر، برزک، نياسر و سفيد‌شهر که داراي جمعيت کم ولي وسعت زياد هستند متضرر نشوند و شاهد نارسايي خدمات‌رساني در اين شهرها نباشيم.

اين مسئول افزود: با اقدامات و مکاتبات صورت گرفته با مسئولان راه‌آهن نصب ديواره بتني و پل زيرگذر در محل تردد و سکونت مردم سفيد‌شهر ايجاد مي‌شود که طول اين ديواره چهار کيلومتر است و از روستاي محمدآباد آغاز شده و تا سفيد‌شهر ادامه مي‌يابد.

حيدري در ادامه از تلاش ها و پيگيري هاي تيمسار منصوري، نماينده شهرستان در مجلس شوراي اسلامي، در اين زمينه تشکر نمودند. 

وي همچنين از افتتاح کتابخانه عمومي سفيد‌شهر در دهه فجر امسال خبر داد و متذکر شد: کتابخانه عمومي سفيد‌شهر با 600 متر زيربنا در سه طبقه در دست احداث است که با همکاري بسيج زندگي يک طبقه آن تا دهه فجر تکميل و به بهره‌برداري مي‌رسد.


نظرات


ارسال نظر


سوال تصادفی 5 + 12 =

آمار بازدید