تجلیل فرماندار آران و بیدگل از هنرمند معلول و توانمند فاطمه حمامی نصرآبادی - پورتال اطلاع رسانی شهرداری سفیدشهر
تجلیل فرماندار آران و بیدگل از هنرمند معلول و توانمند فاطمه حمامی نصرآبادی

همزمان با گرامیداشت روز جهانی معلولین 12 آذر ، جمعی از مسئولین با حضور در منزل فاطمه حمامی نصرآبادی ،با وی دیدار نمودند . 

به گزارش روابط عمومی شهرداری ، همزمان با گرامیداشت 12آذر روز جهانی معلولین ، ابوالفضل معینی نژاد فرماندار آران و بیدگل ، بخشدار مرکزی ، رئیس اداره بهزیستی شهرستان ، شهردار و اعضای شورای اسلامی سفیدشهر با حضور در منزل فاطمه حمامی نصرآبادی معلول توانمند ، با وی دیدار نمودند . 
فرماندار آران وبیدگل در این دیدار با تمجید از هنر و شاهکار این توانمند اظهار داشت :  معلولان دارای توانمندی های زیادی بوده ومعلولیت آنها نباید موجب محدودیت حضور گسترده و تاثیر گذار آنها در جامعه شود ، همانطور که این هنرمند توانسته است در این عرصه موفق باشد .معینی نژاد با اشاره به جهانی شدن فاطمه حمامی در خلق آثار هنری اش افزود : امروزه معلولان با تکیه بر نیروی ایمان و بهره عظیم خویش توانسته اند در مسیر رشد و شکوفایی و کمک به توسعه کشور و افتخار آفرینی در میادین مختلف گام های موثری بردارند . 
مهندس مهدی قنائی مقدم شهردار سفیدشهر هم در این دیدار با تجلیل از فعالیت های هنری فاطمه حمامی که وی رادر عرصه جهانی مطرح کرده است گفت : با توجه به استقبال گسترده از آثار هنری فاخر این هنرمند معلول ، همراهی و کمک مسئولان به وی برای ایجاد نمایشگاه دائمی ضروری است . 
وی افزود : شهرستان آران وبیدگل بایستی از ظرفیت ها و توانمندی های هنری فاطمه حمامی نصرآبادی برای توسعه گردشگری و همچنین توسعه شهری استفاده کند . 
فرماندار و مسئولین شهرستان آران وبیدگل در ادامه این دیدار با حضور در نمایشگاه آثار نقاشی فاطمه حمامی از نزدیک مسائل و مشکلات وی را بررسی نمودند .


ارسال نظر


سوال تصادفی 11 + 12 =

آمار بازدید