برگزاری چهارمین جشنواره ملی ادبی و هنری ماه در برکه در سفیدشهر - پورتال اطلاع رسانی شهرداری سفیدشهر
برگزاری چهارمین جشنواره ملی ادبی و هنری ماه در برکه در سفیدشهر

آیین اختتامیه جشنواره ملی ماه در برکه در سفیدشهر برگزار شد . 

به گزارش روابط عمومی شهرداری سفیدشهر ، در این آیین که با حضور دکتر سید جواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان -- آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد برگزیده کنندگان چهارمین جشنواره ملی ماه در برکه جوایز خود را دریافت نمودند . 
به گزارش دبیر چهارمین جشنواره ملی ماه در برکه ، در این آیین با اشاره به انتشار فراخوان چهارمین جشنواره که با محوریت عید سعیدغدیر و شخصیت امیر المومنین حضرت علی (ع)  برگزار گردید با استقبال چشمگیری صورت گرفت و بیش از 300 اثر از شهرهای مختلف کشور به دبیرخانه این جشنواره در قالب شعر ، پیامک ادبی ، نقاشی کودک و نوجوان ، خطاطی و داستان ارسال گردید . غلامی به برگزیدگان بخش های مختلف اشاره کرد و افزود : در بخش شعر ، محسن کاویانی و حسن خسروی از قم و فاطمه حلیمیان از مشهد به ترتیب جایگاه اول تا سوم جشنواره را بدست آوردند و هیات داوران اشعار علی سلیمانی ، علی فردوسی ، حسین طاهری را نیز شایسته تقدیر دانستند . همچنین معصومه حیدری ، مهدی مولایی ، فائزه خیامی نژاد نیز در بخش پیامک ادبی رتبه های برتر را کسب نمودند . 
وی هدف از برگزاری جشنواره را توسعه و ترویج فرهنگ غنی غدیر خصوصا در فضای مجازی و جذب مشارکت حداکثری مردم دانست . 
لازم به ذکر است این همایش با مشارکت مجمع فرهنگی سفیدشهر ، شهرداری و شورای اسلامی سفیدشهر ، موسسه راه روشن ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل برگزار گردید .


نظرات


ارسال نظر


سوال تصادفی 11 + 8 =

آمار بازدید