برگزاری آیین کلنگ زنی مجتمع فرهنگی تفریحی بانوان سفیدشهر - پورتال اطلاع رسانی شهرداری سفیدشهر
برگزاری آیین کلنگ زنی مجتمع فرهنگی تفریحی بانوان سفیدشهر

به گزارش روابط عمومی شهرداری سفیدشهر،بمناسبت ایام ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) ، آیین کلنگ زنی مجتمع فرهنگی تفریحی بانوان سفیدشهر با حضور فرماندار شهرستان آران و بیدگل، امام جمعه ، شهردار، اعضای شورای اسلامی سفیدشهر ، مسئولان شهرستان و جمعی از بانوان فعال فرهنگی اجتماعی ، در روز پنجشنبه 9 اسفند درسفیدشهر برگزار شد.

دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این آیین اظهار داشت: از جمله دستاوردهای انقلاب اسلامی، فضا سازی برای حضور بانوان در عرصه های مختلف زندگی اعم از سیاسی، اجتماعی، ورزشی و مدیریتی در کنار مردان است.

وی حضور بانوان شهرستان آران و بیدگل در عرصه های مختلف را در توسعه و پیشرفت این شهرستان بی بدیل دانست و خاطرنشان کرد: بانوان این شهرستان توانسته اند با تقویت حضور خود، جایگاهشان خود را در عرصه های مختلف به منصه ظهور برسانند .

فرماندار شهرستان آران و بیدگل با اشاره به اینکه نیمی از جمعیت این شهرستان را بانوان تشکیل می دهند، گفت: حضور بانوان در عرصه های فرهنگی، سیاسی، مدیریتی و ورزشی جامعه نه یک امتیاز بلکه یک نیاز اجتماعی محسوب می شود.

وی با بیان اینکه بانوان شهرستان آران و بیدگل و شهر سفیدشهر نیازمند امکانات و فضای بیشتر ورزشی و تفریحی هستند، گفت: احداث این مکان ها در افزایش روحیه نشاط، شادابی و سلامت بانوان موثر است و امیدواریم با ساخت و احداث این مجتمع فرهنگی تفریحی بانوان بتوانیم در رفع کمبود امکانات ورزشی بانوان این منطقه گام برداریم.


ارسال نظر


سوال تصادفی 9 + 10 =

آمار بازدید