برگزاري نشست خبري شهردار و اعضاي شوراي اسلامي سفيد شهر با اصحاب رسانه - پورتال اطلاع رسانی شهرداری سفیدشهر

  دومين نشست خبري شهردار و اعضاي شوراي اسلامي سفيد شهر با هدف شفاف سازي و اطلاع رساني عملکرد شهرداري و شورا برگزار شد...به گزارش روابط عمومي شهرداري دومين نشست خبري شهردار و اعضاي شوراي اسلامي با هدف شفاف سازي و اطلاع رساني عملکرد شهرداري و شورا روز دوشنبه 24 آذر در محل شهرداري با حضور محسن حيدري شهردار سفيد شهر و محمد علي رحيمي رياست محترم شوراي اسلامي ، آقايان محمد رضا کريمي و مهدي دستياراز اعضاي شوراي اسلامي و جمعي از اصحاب رسانه برگزار گرديد .
در اين نشست صميمي در ابتدا محمد علي رحيمي ضمن تشکر و قدر داني از زحمات خبر نگاران در عرصه خبر و اطلاع رساني در خصوص عملکرد شوراي اسلامي در طول مدت يکسال گذشته سخناني را مطرح نمودند .ايشان همچنين به برخي از مشکلات اين شهر  از جمله عدم تعامل و همکاري بعضي از مديران شهرستان نسبت به سفيد شهر ،مشکل ناوگان عمومي بخش مرکزي ،حريم اين شهر ، نيازمندي اين شهر به احداث سالن بحران در مواقع حوادث غير مترقبه ،جاده کنار گذر و عدم واگذاري اراضي ملي به اين شهر از طرف يعضي از ادارات و...اشاره نمودند  . همچنين در اين راستا جناب آقاي محمد رضا کريمي نيز در خصوص پيگيري هاي انجام گرفته از طرف شوراي اسلامي در راستاي رفع مشکلات سفيد شهر در حوزه آموزش و پرورش و ايجاد تعدادي از نمايندگي ادارات شهرستان و پيگيري ايجاد پل زير گذر راه آهن و... در اين شهر اشاره نمودند و خواستار توجه بيشتر مسئولين شهرستان را به اين شهر خواستار شدند .
در ادامه محسن حيدري نيز به بيان عملکرد شهرداري در طول اين مدت اشاره نمودند که برخي از شاخص هاي آن عبارتند از کمک در ساخت کتابخانه عمومي شهر ، نصب تنديس وپايه پرچم  در چند نقطه از شهر ، عمليات آسفالت بلوار باهنر (زير سازي و تسطيح، جدولگذاري و آسفالت ) و... با هزينه اي بالغ بر 2200000000ريال وعمليات تسطيح و آسفالت کمربندي جنوبي شهر به طول 3500کيلومتر و عرض 30/7با اعتباري بالغ بر 600000000000ريال با همکاري اداره راه و شهر سازي استان و شهرستان و کمک و مساعدت شرکت فولاد کوير و شرکت درم و از اعتبارات داخلي شهرداري  و... اشاره نمودند


نظرات


ارسال نظر


سوال تصادفی 12 + 6 =

آمار بازدید