با حضور مدیر کل حراست استانداری اصفهان  مسئول حراست شهرداری سفیدشهر معرفی شد - پورتال اطلاع رسانی شهرداری سفیدشهر
با حضور مدیر کل حراست استانداری اصفهان  مسئول حراست شهرداری سفیدشهر معرفی شد

با حضور مدیر کل حراست استانداری اصفهان 
مسئول حراست شهرداری سفیدشهر معرفی شد ...


به گزارش روابط عمومی شهرداری سفیدشهر ، در مراسمی با حضور دکتر غفاری مشاور استاندار و مدیر کل حراست استانداری اصفهان ، مهندس محمد پور شهردار و اعضای شورای اسلامی سفیدشهر ، جناب آقای هاتفی ریاست اداره اطلاعات شهرستان و جناب آقای فائض پور مسئول حراست فرمانداری آران وبیدگل ، #معارفه آقای مجتبی قوامی نژاد مسئول حراست شهرداری برگزار شد . 

در ابتدای این مراسم ، مهندس مهدی محمد پور شهردار سفیدشهر ، ضمن خیرمقدم به دکتر غفاری مدیرکل حراست استانداری اصفهان ، حراست را یکی از پایه های اصلی هرسازمان دانست و وظیفه حراست را پیشگیری از تخلف و تضرر مجموعه در شهرداریها دانستند . وی عنوان نمود حراست می بایست علاوه بر حفاظت از سرمایه های مادی در جهت حفظ سرمایه های انسانی سازمان که نقش اصلی ارائه خدمات به شهروندان را بر عهده دارند بکوشد .  ایشان بر لزوم حفظ کرامت و شخصیت انسان ها توسط مسئول حراست تاکید کرد . وی همچنین عنوان نمود عمل به قوانین باید سرلوحه کارها باشد واز تمامی کارکنان شهرداری درخواست نمود که حداکثر همکاری را با واحدحراست شهرداری داشته باشند . 
در ادامه ، دکتر غفاری مدیر کل حراست استانداری ، حراست ها را حافظ آبروی دستگاهها و نیروی انسانی در سازمان ها خواند و افزود : پیشگیری از تخلفات و صیانت از حیثیت و جایگاه سازمان واداره از وظایف و ماموریت های حراست در هر سیستم در دستگاهی می باشد که بایستی توجه بدان داشت .


نظرات


ارسال نظر


سوال تصادفی 13 + 15 =

آمار بازدید