بازديد فرماندارشهرستان آران و بيدگل از سفيد شهر - پورتال اطلاع رسانی شهرداری سفیدشهر

روز چهارشنبه مورخه 17 خرداد فرماندار جديد شهرستان آران و بيدگل جناب اقاي سلگي از شهر سفيد شهر بازديد بعمل اورده و طي نشست مشترک با شهردار سفيد شهر و اعضاي شوراي اسلامي در محل شهرداري به گفتگو پيرامون مسائل شهر سفيد شهر پرداختند .در ابتداي اين نشست جناب اقاي اماني پور شهردار سفيدشهر ، گزارشي از عملکرد شهرداري در سال گذشته را ارائه نمودند وبه بيان پاره اي از مشکلات و مطالبات مردمي پرداخته و عدم بودجه کافي براي رسيد گي به اين امور بويژه در خصوص عمران شهري...


روز چهارشنبه مورخه 17 خرداد فرماندار جديد شهرستان آران و بيدگل جناب اقاي سلگي از شهر سفيد شهر بازديد بعمل اورده و طي نشست مشترک با شهردار سفيد شهر و اعضاي شوراي اسلامي در محل شهرداري به گفتگو پيرامون مسائل شهر سفيد شهر پرداختند .                        در ابتداي اين نشست جناب اقاي اماني پور شهردار سفيدشهر ، گزارشي از عملکرد شهرداري در سال گذشته را ارائه نمودند وبه بيان پاره اي از مشکلات و مطالبات مردمي پرداخته و عدم بودجه کافي براي رسيد گي به اين امور بويژه در خصوص عمران شهري را بيان نمودند . و همچنين زيبا سازي شهر ، تکميل پروژه پارک زنده ياد باقري ، احداث کمربندي ، پروژه گلزار شهداء و...را از اولويت هاي شهرداري برشمرد و خواستارمساعدت  بيشتر فرمانداري در اين زمينه ها شد .
در ادامه رياست شوراي اسلامي سفيد شهر جناب آقاي غلامي ضمن تقدير و تشکر از حضور فرماندار در سفيد شهر ، از اقدامات انجام شده شهرداري سفيد شهر تقدير و تشکر نمودند .ايشان خدمت رساني به مردم را توفيق مسئولين نظام دانستندو اظهار نمودند در سال 91 که از سوي مقام معظم رهبري به سال توليد ملي و حمايت از کار و توليد داخلي نامگذاري شده است بايستي خدمات بيشتر و بهتري براي مردم انجام گيرد .
ايشان به تعداد 17 مورد از مشکلات و درخواستهاي مردمي در زمينه هاي خدمات شهري ، عمراني ، اجتماعي وفرهنگي ، اداري و حقوقي اشاره ودر خصوص رفع انها بيان داشتند و خواستار کمک و مساعدت لازم در اين زمينه را از سوي فرماندار شهرستان خواستار شدند . 
در ادامه اين نشست، جناب آقاي سلگي فرماندار ضمن تقدير و تشکر از شهردار و اعضاي شوراي اسلامي سفيد شهر ، اشاره اي به ظرفيتهاي فراوان در شهرستان آران وبيدگل نمودند که بخشي ازآنها با الفعل شده و برخي با لقوه مانده از جمله در سفيد شهر.
ايشان بيان نمودند : با توجه به عنايات دولت کريمه، آقاي دکتر احمدي نژاد براي خدمت رساني به مناطق محروم بويژه در طي يکسال باقي مانده ، فرمانداري شهرستان نيز از اولويت هاي اصلي خود همين را امر را قرار خواهد داد . و با توجه به مزيت هاي نسبي شهرستان از جمله بحث گردشگري ، توليد صنايع از جمله فرش و...برنامه ريزي خواهد کرد .
وي ضمن بيان اگاهي از مشکلات سفيد شهر براي ايجاد منابع اقتصادي پايدار براي شهرداري تاکيد کردند و افزودند : ايجاد درامدهاي پايدار ، اباداني و عمران بيشتري را در پي خواهد داشت و همچنين در خصوص رفع برخي از مشکلات به بيان پيشنهاد هايي پرداخته و خواستار ارائه خدمات مطلوب تر و سازنده تر در سفيد شهر شدند .
لازم به ذکر است فرماندار محترم شهرستان در طي اين ديدار به بازديد از پروژه هاي نيمه تمام شهرداري سفيد شهر از جمله پارک بزرگ زنده ياد باقري ، گلزار شهداي سفيد شهر ، مجموعه هاي فرهنگي ورزشي شهيد کوچکي و شهيد رضايي ، پروژه شهداي گمنام ، کمر بندي سفيد شهر ، پروژه مجتمع فرهنگي سفيد شهر و همچنين بازديد از حوزه استحفاظي شهررا بعمل اوردند .

نظرات


ارسال نظر


سوال تصادفی 10 + 13 =

آمار بازدید