آغاز تملک و آزاد سازی بخشی از املاک و بافت های فرسوده در سطح شهر سفیدشهر - پورتال اطلاع رسانی شهرداری سفیدشهر
آغاز تملک و آزاد سازی بخشی از املاک و بافت های فرسوده در سطح شهر سفیدشهر

شهردار سفیدشهر خبر داد : 
آغاز تملک و آزاد سازی بخشی از املاک و بافت های فرسوده در سطح شهر سفیدشهر

به گزارش روابط عمومی شهرداری ، مهندس مهدی قنایی مقدم شهردار سفیدشهر با اعلام اینکه ، شروع عملیات تملک و آزاد سازی املاک و بافتهای فرسوده واقع درسطح شهر ، از اهداف اصلی این شهرداری و شورای اسلامی شهر می باشد. این توافقات از چند ماه قبل توسط کمیسیون عمران شورا و شهرداری آغاز گردیده است که در طی چند ماهه گذشته ، شهروندان شاهد آزاد سازی چندین املاک در بافت فرسوده و معبر واقع در مسیرهای خیابانهای ، شهدای گمنام ، خیابان قائمیه و ... بوده اند . 
وی با اشاره به اینکه این حرکت با همت اعضای شورای اسلامی ، شهرداری و مشارکت بالای مردم این شهر صورت گرفته تاکنون ظرف مدت 2 ماه اخیر به میزان 3 الی 4 مورد تملک و آزاد سازی صورت گرفته که این اقدام با هدف ارتقاء دسترسی و افزایش سهولت خدمات رسانی و رونق بخشی به ساخت و ساز در مناطق بافت فرسوده قدیمی شهرمحقق می شود . 
مهندس قنایی مقدم در آخر با اعلام اینکه امید است صاحبان املاک و مغازه های واقع در مسیرهای آزاد سازی در سطح شهر ( خیابانهای 
قائمیه - میدان امام حسین (ع) ، خیابان 22 بهمن با همت ، نسبت به توافق املاک خویش با شهرداری و شورای اسلامی سفیدشهر پیش قدم گردند تا انشاالله بتوانیم شاهد عمران و آبادانی این شهر باشیم .


ارسال نظر


سوال تصادفی 13 + 7 =

آمار بازدید